O nás

Šití bylo mým koníčkem už na základce. Tenkrát byl v obchodech malý výběr, takže vytvořit si něco originálního bylo super. Postupně jsem si vytvářela bydlení a ušít si vlastní závěsy nebo polštářky už bylo samozřejmostí.

V průběhu let jsem trávila dost času u počítače a jiných činností. Velkým impulzem pro vlastní tvorbu byla chalupa, kterou jsme si s partnerem Stanislavem postavili a zařídili. Spoustu práce jsme zvládli vlastnoručně. Ušít si pak závěsy a další textilní doplňky byla třešinka na dortu. Ale zjistila jsem, že když mám svou představu, tak je problém najít "tu pravou" látku. 

Tak jsem tak hledala a vymýšlela, až jsem dospěla k vlastnímu návrhu látek a bytového textilu ve venkovském stylu Na-chalupu.cz

Partner mě v tvořivých aktivitách podporoval a záhy se rozhodl taky zapojit. Tento chalupářský projekt se úspěšně rozjel a naplňuje nás. Ale nejsme jenom chalupáři, pendlujeme mezi Brnem a chalupou. Logicky jsme naše látky využili i ve svém městském bydlení a paralelně tvořili i moderní bytový textil.

Už jsem se zmínila, že pocházíme z Brna. Brno má obrovskou textilní tradici, taky je městem moderní architektury. Místo, kde žijete, vás prostě ovlivňuje a tvoří. Naše milované Brno nás oba silně ovlivnilo. Což je další impulz pro mou tvorbu a naše podnikání.

Po šesti letech čistě venkovského stylu navazujeme s tímto novým projektem moderního bytového textilu Na-lnu.cz 

Lněné i bavlněné látky navrhuji podle svých představ, některé jsou vyloženě venkovské, jiné jsou naprosto univerzální. Bylo by škoda nevyužít plně potenciál našich látek.

Věřím, že zaujmou i zastánce městského stylu, kteří mají v oblibě přírodní materiály a neokoukané menší kolekce.

Těším se na Vaše reakce a podněty

Vaše Zora S.