Prodej na Slovensko

 

Těší nás, že o naše výrobky je zájem i v sousedních zemích, především na Slovensku. Náš e-shop je proto připravený na tyto objednávky.
Máme nastavenou dopravu mimo Českou Republiku také na Slovensko, Polsko, Rakousko a Německo.

Měna EUR

Objednávky ze zahraničí se platí v EUR.

Stránky se aktuálně nedají přepnout na měnu: EUR. Ale není problém objednávku do zahraničí přepočítat v aktuálním kurzu ČNB a upravit dopravu. Obratem Vám pošleme zálohovou fakturu v EUR.

Doprava na Slovensko a dalších sousedních států

Zásilky na Slovensko posíláme přepravní službou GLS na adresu objednatele. Balíčky jsou obvykle doručeny do druhého, maximálně do třetího dne, od odeslání.

Platba

Platby je možné provést podobně jako v rámci České Republiky:

  • bankovním převodem na EUR účet (poplatky jako tuzemská platba)
  • on-line platba kartou
  • na dobírku

Není potřeba mít strach z platby bankovním převodem, v rámci EU jsou SEPA platby v EUR s minimálními náklady - bankovními poplatky. Tento poplatek odpovídá tuzemské platbě (podle podmínek konkrétní banky).

Posíláme s potvrzením objednávky číslo účtu i QR kód pro provedení platby.

Číslo EUR účtu: 2802662662/2010, FIO banka
IBAN: CZ1320100000002802662662, BIC (SWIFT): FIOBCZPP
Název účtu: Zora Stupňánková
Reference plátce nebo poznámka: variabilní symbol = číslo objednávky

Samozřejmostí je on-line platba kartou. Pokud si zvolíte tuto možnost, budete přesměrováni na platební terminál ShoptetPay. Platby kartou spolehlivě fungují i pro platby ze Slovenska.

Pro skladové standardní výrobky je možná i platba na dobírku.

Záclony a závěsy šijeme přímo pro konkrétního zákazníka na objednávku. Proto zde není možná dobírka. Podmínkou realizace je záloha alespoň 50% ceny. Tyto objednávky se buď platí předem převodem nebo kartou. Nebo pošleme zálohovou fakturu na 50% ceny výrobků a doplatek už je na dobírku. Zálohová faktura se hradí bankovním převodem.